so20012018

Významně přibývá migrantů, kteří přicházejí středomořskou trasou do Itálie

15 ITALIEU Sicílie zachránila italská pobřežní stráž při nejméně osmi akcích 1850 imigrantů. Ti se snažili dostat ze severní Afriky do Itálie.

Číst dál...

Průzkum ukázal na nízkou popularitu Trumpa, Cruze a Clintonové mezi voliči v USA

15 TRUMPDonald Trump, nejsilnější kandidát amerických republikánů na prezidenta je podle nového průzkumu dost nepopulární mezi voliči. Sedm z deseti Američanů vnímá Trumpa negativně. U republikánských voličů je to více než polovina.

Číst dál...

Prokuratura v Bruselu obvinila další osobu z terorismu

   14 POLICEProkuratura v Bruselu obvinila dalšího muže z členství v teroristické organizaci .A. Abderrahman byl zatčen poté, co ho policie postřelila na tramvajové zastávce v bruselské čtvrti Schaarbeek. Obvinění mají souvislost s razií proti radikálům ve Francii, kde byly údajně zmařeny plány na teroristický útok.

Číst dál...

Čtyři strany na Slovensku se dohodly na základu vládního programu

14 FICIKČtyři politické strany na Slovensku v čele se sociální demokracií (Směr-SD) premiéra Roberta Fica se dohodly na programových prioritách včetně protikorupčních opatření a zákazu prodeje strategického majetku státu, jež by se měly stát základem programového prohlášení vznikající koaliční vlády. Novinářům to oznámil Robert Fico.

Číst dál...

Primárky ve Washingtonu vyhrál Marco Rubio, Trump až třetí

14 RUBIONa republikánském volebním shromáždění v hlavním městě Washingtonu zvítězil floridský senátor Marco Rubio, těsně za ním skončil guvernér Ohia John Kasich.

Číst dál...

Srbsko by mělo být vojensky neutrální a nevstupovat do NATO, řekl Putinovi prezident Nikolič

14 NIKOLSrbský prezident Tomislav Nikolić při setkání se šéfem Kremlu Vladimirem Putinem dal najevo pochybnost, že by se Srbsko mohlo stát členem Severoatlantické aliance. Podle ruských agentur se v této souvislosti vyslovil pro vojenskou neutralitu své země.

Číst dál...

Francouzské Národní shromáždění schválilo protiteroristický zákon založený na opatřeních z vyjímečného stavu

14 FRFrancouzské Národní shromáždění výraznou většinou hlasů schválilo návrh zákona, který počítá s posílením boje proti organizovanému zločinu a terorismu. Informovala o tom francouzská média.

Číst dál...

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek