po20112017

Prokuratura v Bruselu obvinila další osobu z terorismu

   14 POLICEProkuratura v Bruselu obvinila dalšího muže z členství v teroristické organizaci .A. Abderrahman byl zatčen poté, co ho policie postřelila na tramvajové zastávce v bruselské čtvrti Schaarbeek. Obvinění mají souvislost s razií proti radikálům ve Francii, kde byly údajně zmařeny plány na teroristický útok.

   Policejní zásah se odehrál u bruselského náměstí Place Meiser. Akce se účastnily ozbrojení a maskovaní příslušníci bezpečnostních složek i vojenská vozidla.

   Akce má souvislost s úterními bruselskými atentáty, a také se zatčením muže na severním předměstí Paříže Arqenteuil, který je pozříván z přípravy teroristického útoku. V jeho bytě bylo nalezeno malé množství výbušnin. Ve čtvrti Schaarbeek belgická policie také zadržela Salaha Abdeslama. Ten je podezřelý ze zapojení do loňských listopadových teroristických útoků v Paříži. Zároveň byl zadržen i další islamista Amin Choukri.

Legie

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek