po20112017

Zpět Jste zde: Home Ekonomika

Cameron se hájil před zákonodárci v souvislosti s Panamskými dokumenty

15 CAMDavid Cameron, Britský premiér předstoupil před poslance,a to v souvislosti s aférou kolem svého majetku v offshoreových firmách. Již před tím zveřejnil také své daňové přiznání. Daňová přiznání zveřejnili i další významní britští politici. Cameron zároveň seznámil zákonodárce s plány na zavedení trestní odpovědnosti těch firem, které nezabrání svým pcovníkům v napomáhání daňovým únikům.

Číst dál...

Vedení ČSSD schválilo, že si strana vezme úvěr 338 milionů korun

15 CSSDVedení sociální demokracie schválilo, že si strana vezme úvěr výši 338 milionů korun. Chce tak zaplatit 337 milionů Zdeňku Altnerovi. Podle rozsudku tak musí učinit do pondělí. Předsednictvo strany také projednalo úsporná  opatření, ke kterým bude muset strana v této souvislosti přistoupit. V letošním roce má ČSSD naplánovaáno ušetřit 55 milionů korun. Spořit bude mimo jiné na volební kampani před podzimními krajskými a senátními volbami.

Číst dál...

Rozpočtové škrty nesmějí ohrozit modernizaci armády, řekl Putin

14 VLADIMIRRozpočtové škrty způsobené ekonomickými problémy nesmějí ohrozit program modernizace výzbroje ruské armády. Na setkání s představiteli ozbrojených sil to řekl prezident Vladimir Putin.

Číst dál...

Vláda schválila návrh tendru na leteckou záchranku

14 NEMECEKMinisterstvo zdravotnictví může vypsat tendr na zajištění letecké záchranné služby v šesti regionech. Po několika odkladech se na podmínkách soutěže shodla vláda.

Číst dál...

Čína spustí pilotní program smíšeného vlastnictví státních firem

14 CHINČína plánuje spustit pilotní program smíšeného vlastnictví u některých firem v ropném a plynárenském průmyslu a na železnici. Program je součástí reforem státního vlastnictví podniků, uvedl předseda Národní rozvojové a reformní komise Sü Šao-š'.

Číst dál...

Návrh na omezení prodejní doby v obchodních řetězcích kritizuje pravice i ANO

14 BUBLANNávrh skupiny senátorů na omezení prodejní doby v obchodních řetězcích o většině svátků bude ve Sněmovně při závěrečném schvalování čelit návrhu na zamítnutí.

Číst dál...

Vitásková rozpustila tým expertů, který připravoval změny tarifů

14 VITASKOVAPředsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková s okamžitou platností ukončila činnost expertního týmu, který připravoval změny tarifního systému plateb za elektřinu.

Číst dál...

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek