čt18012018

Zpět Jste zde: Home Historie

Radikálové fronty An-Nusra rozpoutali útoky proti syrské armádě

15 SYRRadikální islamistická fornta An-Nusra opět rozpoutala boje v Sýrii a to dny před zahájením dalšího kola mírových rozhovorů. Opětovně se také aktivizoval Islámský stát (IS), který dobyl zpětně město Ar-Raj na hranici s Turteckem. to vše by mohlo ohrozit současné příměří a následné rozhovory.

Číst dál...

Cameron přiznal, že měl akcie v offshoreové firmě svého otce, jehož jméno se objevilo v Panamských dokumentech

15 CAMERONBritský premiér David Cameron přiznal, že spolu s manželkou vlastnil akcie v offshoreové společnosti jeho zesnulého otce. Jeho jméno se objevilo v takzvaných Panamských dokumentech.

Číst dál...

V pákistánském Láhuru při sebevražedném atentátu zabito 38 lidí

   14 LAHURÚtok sebevražedného atentátníka ve městě Láhaur na severovýchodě Pákistánu si vyžádal minimálně 38 mrtvých a víc něž stovku zraněných. K teroristickému útoku se doposud nikdo nepřihlásil. Oběťmi je údajně prý mezi jinými řada křesťanů, kteří oslavovali Velikonoce.

Číst dál...

Syrská opozice oznámila, že se zúčastní rozhovorů v Ženevě

14 ASSSyrská opozice oznámila, že se zúčastní mírových rozhovorů s vládou, které začnou v pondělí v Ženevě. Šance dosáhnout dohody s režimem v Damašku nejsou ale podle ní nijak velké, uvedla ve svém prohlášení opoziční vyjednávací komise (HNC).

Číst dál...

Kauza kolem Čapího hnízda je velmi vážná, Babiš má vše vysvětlit, tvrdí ČSSD

14 BABICKAKauza kolem Farmy Čapí hnízdo začíná být podle představitelů sociální demokracie velmi vážná. Babiš se do ní zamotává a měl by vysvětlit všechny okolnosti případu, řekli předsedové obou komor Parlamentu a sociální demokraté Milan Štěch a Jan Hamáček.

Číst dál...

Auditoři v minulosti vyměřili Čapímu hnízdu milionové pokuty, Babiš o tom prý nic neví

14 BABKAÚřady udělily několikamilionovou pokutu za neoprávněný způsob čerpání dotací při stavbě centra Čapí hnízdo, napsal server Neovlivni.cz.

Číst dál...

Fico obdrží od prezidenta pověření k sestavení nové vlády

14 ROBERTSlovenský prezident Andrej Kiska dnes pověří dosavadního premiéra a předsedu Směru-sociální demokracie (Směr-SD) Roberta Fica sestavením nové vlády.

Číst dál...

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek