so20012018

Zpět Jste zde: Home Spravedlnost

Policejní prezident Tuhý se omluvil za činnost policistů na FAMU

15 TUHYTomáš Tuhý, policejní prezident, se omluvil formou dopisud děkanovi FAMU Pavlu Jechovi za to, že dva policisté v době se v době pobytu činského precidenta Si Ťin-phinga v ČR přišli do budovy fakulty kvůli vyvěšeným tibetským vlajkám. Podle jeho sdělení byl postup plicistů nevhodný a nadbytečný. Kvůli tou čelí dva policiste rárnému řízení. Dopis byl zveřejněn ba stránkách Policie ČR.

Číst dál...

Válka Ruska s Ukrajinou by trvala maximálně čtyři dny, tvrdí předseda dolní komory ruského parlamentu Naryškin

15 NARYSKINV případě, že by Rusko válčilo s Ukrajinou, tak by boje trvaly maximálně čtyři dny. Uvedl to v Moskvě předseda dolní komory parlamentu Sergej Naryškin (viz foto). A dodal, že všichni si uvědomují, jaký by byl výsledek.

Číst dál...

Turecká policie vydala varování před teroristickými útoky na křesťany a židy v období Velikonoc

   14 TURECKOTurecká policie vydala varování pro křesťany a židy. Mohou se během Velikonoc stát terčem teroristických útoků organizace Islámský stát (IS).

Číst dál...

Sněmovna by mohla dostat právo odvolat ombudsmana

14 SABAT BSněmovna by měla mít mít možnost odvolat veřejného ochránce práv, pokud se dopustí závažného pochybení nebo kvůli špatnému zdravotnímu stavu.

Číst dál...

Branný výbor jednal o libanonské kauze, opozice průběh kritizuje

14 STROPKAOpoziční poslanci si po jednání sněmovního branného výboru stěžují na to, že jim ministr obrany Martin Stropnický (ANO) a ředitel Vojenského zpravodajství Jan Beroun nesdělili prakticky žádné informace. Jana Černochová (ODS) označila zasedání za hodinu a půl marného času.

Číst dál...

Vláda nepodpořila návrh na zákaz halal porážek, který předložil Úsvit

14 LIDINSKYVláda nepodpořila návrh opozičního Úsvitu na zákaz halal porážek zvířat, na twitteru o tom informoval mluvčí Martin Ayrer. Poslanci Úsvitu původně navrhovali i zákaz košer porážek, novelu ale stáhli a nahradili jinou.

Číst dál...

Zaorálek nesouhlasí s Babišovým návrhem na konání dřívějších voleb

14 ZAORALS dřívějšími sněmovními volbami navrhovanými vicepremiérem Andrejem Babišem (ANO) nesouhlasí ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Řekl, že Česko nyní potřebuje stabilní vládu dodržující pravidla. Babiš návrhem, aby byly volby již v červnu 2017 místo na podzim, reagoval na podporu omezení podnikání ministrů ze strany koaličních partnerů ANO.

Číst dál...

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek